Програми та послуги

Jabra пропонує широкий вибір програмного забезпечення і послуг, які допоможуть вам максимально ефективно використовувати гарнітури.

Jabra Xpress

Jabra Xpress - це веб-рішення, що дозволяє дистанційно розгортати програмне забезпечення, прошивки і оновлювати налаштування для великого числа USB-гарнітур Jabra.
Ви можете використовувати його для:

  • Встановлення нових гарнітур (в т.ч. масове розгортання)
  • Оновлення, діагностика та керування наявними гарнітурами
Показати більше

Jabra Direct

Jabra Direct - програмне забезпечення, що дозволяє вам персоналізувати гарнітуру Jabra, керувати нею та оновлювати прошивку з комп'ютера. Воно також дозволяє керувати викликами на софтфон (наприклад, Skype) прямо з гарнітури.

Показати більше

Jabra Suite for Mac

Jabra Suite for Mac - безкоштовне програмне забезпечення для Mac, що дозволяє без складнощів оновлювати прошивку, гарнітури і керувати з'єднаннями по Bluetooth. Воно також дозволяє керувати викликами на Mac софтфон прямо з гарнітури.

Показати більше

ДОДАТКИ

Прагнучи постійно надавати користувачам найкращі рішення і слідуючи шляхом інновацій, Jabra пропонує прості у використанні мікрододатки для Windows, щоб підвищити корисність аудіопристроїв Jabra і передбачити потреби користувачів.


Детальніше

Блокування екрану Jabra Screen Lock

  • Просте забезпечення безпеки візуальних даних
  • Простота встановлення, розгортання і експлуатації
  • На 100% безпечно
  • Безкоштовно
Показати більше

Додаток Jabra CC Agent

Додаток Jabra CC Agent допомагає операторам контакт-центру Cisco Finesse Call Center працювати більш ефективно, дозволяючи керувати часто використовуваними функціями за допомогою блоку керування Jabra для гарнітур Jabra BIZ 2300, Jabra BIZ 2400II і адаптера Jabra Link 260.

Показати більше

Jabra Sport Life™

Jabra Sport Life - партнер по тренуваннях нового покоління, який забезпечить керування вашими заняттями фітнесом і максимально ефективне проведення тренувань.

Показати більше