Звук професійного рівня для
зростаючого бізнесу

Для малого та середнього бізнесу потрібні швидкі, гнучкі та ефективні засоби, що дозволяють зосередитися на розвитку своєї компанії і підвищення лояльності клієнтів.

Зв'язатися з відділом продажу JabraПошук відповідного пристрою

Кожен дзвінок - ваш шанс зміцнити відносини з клієнтами і стимулювати розвиток бізнесу.

Ось чому Jabra пропонує широкий вибір професійних аудіопристроїв, створених спеціально для малого і середнього бізнесу. Завдяки найкращому шумополинанню і кристально чистому звучанню розмови ви зможете отримати максимум з кожного спілкування з клієнтами.

Наші продукти готові до роботи з найрізноманітнішими пристроями «прямо з коробки», пропонуючи кілька варіантів підключення. Вони дозволяють розмовляти з клієнтами в будь-який час і в будь-якому місці, при цьому ви ніколи не пропустите вхідний виклик.

Створіть значне враження,
незалежно від розміру вашого бізнесу.

Наша ексклюзивна підтримка малого і середнього бізнесу та інтернет-портал надають вам всі ресурси, які можуть знадобитися в міру зростання вашої компанії, поряд з унікальними пропозиціями.

Підніміть спілкування по телефону на новий рівень з Jabra.

Професійна гарнітура Jabra Evolve 40 з відмінною якістю HD-звуку пропонує краще в галузі шумопоглинання і функцію індикатора зайнятості, що дозволяє сконцентруватися на розмові по телефону незалежно від навколишньої обстановки.

  • Підключення з використанням 3,5 мм роз'єму
  • Простий у використанні інтелектуальний перенесення виклику
  • Вбудований індикатор зайнятості
Показати більше

Максимальна гнучкість використання

Стандартна можливість підключення Jabra Evolve 40 через роз'єми USB і 3,5 мм дозволяє з'єднувати її з ноутбуком або смарт-пристроєм для відповіді на будь-який дзвінок. Якщо вам необхідно перенести розмову із співрозмовником з ноутбука на смартфон, функція інтелектуального перемикання Jabra Intelligent Call Transfer дозволяє виконати це, не перериваючи розмова по телефону. Прості у використанні засоби спілкування.

Зробіть кожен конференц-дзвінок максимально продуктивним з Jabra Speak 510

В дорозі, при роботі в офісі або вдома, Jabra Speak 510 є ідеальним інструментом для організації обговорення протягом декількох секунд і перетворення будь-якого приміщення в конференц-зал.

  • Підключення Plug-and-play по USB чи Bluetooth®
  • Діапазон дії бездротового зв'язку до 100 м
  • Аккумулятор
Показати більше

Ідеальне поєднання функціональності і портативності

Унікальний портативний конференц-спікерфон з функцією зв'язку з Bluetooth® може підключатися до ноутбуків, планшетів або смартфонів.

Рішення Plug-and-play роблять Jabra Speak 510 простим у використанні пристроєм і усуває необхідність в ІТ-підтримці. Ідеальне поєднання функціональності і портативності забезпечує ефективне спілкування, де б ви не знаходилися. Кришталево чисте звучання робить пристрій ідеальним рішенням для конференц-зв'язку або прослуховування музики.

Jabra Pro 900

Jabra Pro 900 - професійна бездротова DECT-гарнітура для настільних телефонів, що забезпечує можливість вільного переміщення по офісу під час розмови по телефону в межах 100 метрів. У комплект входить проста у використанні попередньо підключена зарядна база, готова до роботи без додаткових налаштувань. Заряду акумулятора вистачає на 12 годин у режимі розмови. В гарнітурі використовується широкосмуговий аудіодіапазон, першокласний мікрофон з функцією шумопоглинання і технологія Jabra SafeTone для забезпечення кришталево чистого звучання і зручності носіння протягом всього дня

  • Одне підключення
  • Бездротовий зв'язок – DECT
  • Jabra Safetone™
Показати більше

Зверніться до відділу продажу для отримання інформації про даний продукт

Заповніть форму, і наш представник незабаром зв'яжеться з вами.

Скільки акустичних систем ви плануєте придбати?

Ваша платформа

Додаткова інформація