Jabra Sport Life™

Jabra Sport Life є додатком для використання разом з бездротовими навушниками Jabra Sport Pulse™ Wireless, Jabra Sport Coach™ Wireless і Jabra Sport Pace™ Wireless. Це комплексне рішення для ваших тренувань.

Jabra Sport Life - партнер по тренуваннях нового покоління, який забезпечить керування вашими заняттями фітнесом і максимально ефективне проведення тренувань.

Мови і вимоги до пристроїв: див. опис в App Store і Google Play.

Короткий огляд функціональних особливостей

Комплексне керування тренуваннями

Інтелектуальний додаток Sport Life Jabra дає можливість скористатися всіма функціями навушників Jabra Sports, допомагаючи вам планувати, визначати, відстежувати і оцінювати свої тренування.

Будьте завжди в курсі!

Точні фітнес-алгоритми дозволяють Jabra Sport Life розрахувати ваш власний рівень фітнесу за допомогою різних тестів. Встановіть власні цілі і відстежуйте процес їх досягнення. Реєстрація історії ваших тренувань і досягнень дозволяє швидко і наочно вивести дані про вправи на екран.

Голосові «інструкції тренера» у навушниках

Голосові вказівки, що надходять в реальному часі, інформують вас про хід тренування. Виберіть звучання «інструкцій тренера» через певний інтервал часу або отримуйте зведення про тренування, натиснувши кнопку Спорт на навушниках Jabra Sports.

Кращий моніторинг тренувань 

За допомогою Jabra Sport Life ви можете легко і швидко налаштовувати широкий спектр вправ, від бігу до функціональних тренувань, і стежити за ходом своїх тренувань: темпом, відстанню, кількістю кроків, ритмом і кількістю витрачених калорій. Точні «вказівки тренера», що звучать з навушника і оптимізовані для крос-тренінгу, дозволяють вам тримати правильний темп.

Простота і зрозумілість

Jabra Sport Life дозволяє вибрати, яку інформацію ви хочете бачити на екрані телефону в режимі реального часу.