Про компанію Jabra

Ми — Jabra

Ми робимо звучання життя кращим.

Кожен день наші інтелектуальні звукові рішення надихають людей, хоча, можливо, раніше це здавалося немислимим.

Ми надихаємо спортсменів, молодь і старше покоління розсувати кордони і бити свої рекорди за допомогою наших інноваційних спортивних навушників з «інструкціями тренера» в режимі реального часу і інтелектуальних додатків, що сприяють мотивації і вибору оптимального режиму тренувань.

Для роботи ми пропонуємо продукти, що дозволяють працювати з ще більшою продуктивністю і віддачею. Вони допомагають краще сконцентруватися, спілкуватися і співпрацювати, а також спрощують пов'язані з телефонними розмовами операції. Це досягається за рахунок блокування навколишнього шуму і забезпечення кришталево чистого звучання.

Наші пристрої також дозволяють вам насолоджуватися улюбленою музикою в дорозі, даруючи багатий і захоплюючий звук. При цьому можна без проблем переключитися на телефонний дзвінок і назад. Просто і без втрати якості.

Ми докладаємо всіх зусиль для зміни життя людей на краще силою звуку.

Що нас надихає

Ми постійно виступаємо першопрохідцями і кидаємо виклик «незмінним істинам», натхненно шукаємо нові шляхи покращення звуку, який ви чуєте.

Як і слід було очікувати від аудіобренда, ми - слухачі-експерти. Так що ми дуже уважно прислухаємося до потреб користувачів.

А для того, щоб їх побажання збулися, компанія щорічно інвестує понад 10% свого прибутку в наукові дослідження і розробки. Це дає нам можливість розробляти нові технології, як і протягом багатьох років в минулому.

Ось чому наша компанія є лідером в області вимірювань і аналізу біометричних даних людського вуха, що дозволяють досягти нових висот в плані захисту здоров'я і спортивних результатів.

Ми також прагнемо до підвищення продуктивності праці на робочому місці, постійно і тонко налаштовуючи поєднання технології і культури, щоб допомогти співробітникам досягти кращого балансу роботи і особистого життя.

Ми — GN

Компанія Jabra з гордістю говорить про свою приналежність до GN Group - сміливій і винахідливій групі людей, які ще в 1869 році стали першопрохідцями і з тих пір не змінювали свого прагнення до нового.

Зі свого рідного Копенгагена (Данія) GN Group здійснила справжню революцію в галузі зв'язку, проклавши перший в світі підводний кабель з першої телеграфної лінії, що зв'язала схід і захід і зробила частини світу ближче одна до одної.


GN

Детальніше ›

Новаторський дух

Дух GN Group змусив нас подолати днкілька власних кордонів. Перший в світі мікрофон з ультрашумопридушенням, перша в світі гарнітура Bluetooth® і перші в світі спортивні навушники з монітором серцевого ритму - ось лише деякі приклади.

Ми не просто поділяємо новаторський дух GN Group, ми ділимося своїми знаннями і досвідом. А завдяки нашій тісній співпраці з нашим дочірнім брендом ReSound у нас неперевершені звукові можливості.

ReSound - провідні світові експерти в області слухових апаратів. Вони з'єднують дизайн і технології, щоб дати можливість людям з глибокою втратою слуху почути те, що їм подобається. Їх потужними, малопомітними, інтелектуальними слуховими апаратами можна керувати за допомогою інтегрованих програм. Це забезпечує природне, відрегульоване для конкретного користувача звучання і може перетворити слуховий апарат в бездротові стереонавушники.

Те, що знають вони, відомо і нам. Це означає, що ми, як ніхто інший, розуміємо науку про звук. Разом ми можемо дійсно зробити звучання життя кращим.

Детальніше ›

Програма по боротьбі із фальсифікацією

Помітили контрафактний продукт? Повідомте про це тут.

Детальніше ›

Соціальна відповідальність бізнесу та питання навколишнього середовища

Ось як ми зменшуємо вплив на навколишнє середовище.

Детальніше ›