Інформація про гарантії та обслуговування

Обмежена гарантія терміном на два (2) або три (3) роки

Компанія GN Netcom A/S (далі «GN») гарантує кінцевому користувачеві, який вперше придбав виріб у розповсюджувача або торгового агента (далі «Партнер GN»), що в виробі не будуть виявлені дефекти матеріалів або виробничий брак згідно із зазначеними нижче умовами (далі «Гарантія») протягом наступного терміну (далі «Гарантійний період»):

 • Дротові і бездротові вироби: два (2) роки з дати придбання виробу
 • BIZ 2400: три (3) роки з дати придбання виробу

Якщо виріб буде продано або передано іншим способом третій особі, Гарантія достроково і автоматично анулюється. Крім того, Гарантія достроково анулюється, якщо: (а) зміна, ремонт або обслуговування виробу виконувалися без дозволу компанії GN або Партнера GN, уповноваженого виконувати гарантійне обслуговування незалежно від того, чи були ці дії успішними, а також (б) в разі використання разом з виробом приладдя та іншого периферійного обладнання, не зробленого або не сертифіковані компанією GN.

Протягом Гарантійного періоду компанія GN зобов'язується (на розсуд GN): (a) відремонтувати виріб, використовуючи для ремонту нові або оновлені деталі, (б) замінити виріб на новий або оновлений виріб або ж (в) відшкодувати вартість виробу (далі «Гарантійне обслуговування»). Гарантія встановлює максимальну відповідальність і обмеження зобов'язань компанії GN по відношенню до кінцевого користувача виробу за винятком випадків, передбачених законом.

Гарантія на замінені або відремонтовані вироби становить шість (6) місяців АБО термін, що залишився від початкового Гарантійного періоду в залежності від того, який з термінів більш тривалий.

Компанія GN докладає всіх зусиль щодо зменшення забруднення навколишнього середовища і тому включає в виріб відновлене обладнання з вживаними компонентами, які частково модернізуються. Всі компоненти, що були у вжитку, відповідають високим вимогам до якості, продуктивності і надійності, що пред'являються до виробів компанії GN. Несправні деталі або вироби, замінені компанією GN або повернуті їй протягом Гарантійного періоду, стають власністю компанії GN. 

Отримання гарантійного обслуговування

Для отримання Гарантійного обслуговування зверніться до Партнера GN, у якого було придбано виріб.

Виріб повинен бути повернуто в оригінальній упаковці, якщо це можливо, або упаковці з аналогічною ступенем захисту. Протягом Гарантійного періоду, крім випадків, заборонених законом, всі витрати з доставки вироби в компанію GN або інше місце, вказане компанією GN, несе покупець. Якщо на виріб поширюється Гарантія, компанія GN відшкодовує витрати по зворотній доставці після завершення обслуговування. Витрати по зворотній доставці виробу, що не відповідає умовам гарантії, несе кінцевий користувач. Відповідальність за пошкодження, що виникли при доставці, несе вантажоперевезник, тому будь-які претензії повинні пред'являтися безпосередньо вантажоперевізнику.

Для отримання Гарантійного обслуговування необхідно надати:

 1. Дефектний виріб.
 2. ПІБ кінцевого користувача, назву компанії, у разі необхідності, адресу, адресу електронної пошти та номер телефону.
 3. Опис проблеми.
 4. Доказ покупки з чітким зазначенням найменування та адреси партнера GN, дати покупки, типу продукту і номера моделі. При відсутності докази покупки гарантійний строк обчислюється на основі серійного номера продукту.

Деталі та приладдя, що витрачаються, на які не поширюється Гарантія

Гарантія не поширюється на деталі, що витрачаються, з обмеженим терміном служби і приналежності, схильні до природного зносу, якщо вони не мали дефектів і не були пошкоджені до покупки виробу. До таких деталей і приладдя відносяться:

 • Базовий роз'єм QD для дротів модульного штекера
 • Базовий роз'єм QD для певних дротів пристрою
 • Базові дроти для підключення через USB
 • Адаптер
 • Дроти LINK Mobile
 • Модульні дроти «RJ9 к RJ9»
 • Індикатор зайнятості
 • Головні дужки
 • Шийні дужки
 • Амбушури
 • Вушні вставки
 • Дужки для вух
 • Підставки під гарнітуру
 • Пильовики для мікрофона
 • Декоративне оздоблення
 • Піноматеріали
 • Акумулятори

Деталі та приладдя, що витрачаються, в роботі яких були виявлені несправності протягом чотирнадцяти (14) днів з моменту покупки, можуть вважатися дефектними або пошкодженими до моменту покупки.

Обмеження гарантії

Ця гарантія поширюється тільки на вироби, придбані для використання, але не для перепродажу. Дійсна Гарантія анулюється у разі зміни або видаленні з виробу заводської наклейки з серійним номером, ярлика дати виготовлення та/або ідентифікаційного ярлика.

Дана Гарантія поширюється тільки на дефекти заводських матеріалів і заводської збірки і не поширюється на дефекти або пошкодження, що викликані або пов'язані з (а) неправильним зберіганням, встановленням або експлуатацією; неправильним використанням або зловживанням; нещасним випадком або недбалістю, (b) контактом з будь-якою рідиною, (с) впливом на продукт або аксесуари позаштатних або неналежних умов або (d) іншими діями, які не є виною GN, включаючи питання, що відносяться до Партнеру GN.

Ця Гарантія не поширюється на вироби, зарядка яких не виконувалася протягом шести (6) місяців. Якщо акумулятор виробу не заряджався протягом шести (6) місяців, виріб може не функціонувати, або відновлення його потенціалу і тривалого терміну служби може виявитися неможливим. У такому випадку компанія GN не надає гарантію.

Кінцевий користувач зобов'язаний здійснювати експлуатацію та догляд за виробом відповідно до технічних характеристик та інструкцій, які поставляються разом з ним. Гарантія не поширюється на ремонт, який є результатом невиконання цієї умови.

ЗГІДНО ЦІЄЇ ГАРАНТІЇ, ЄДИНИМ ЗАСОБОМ ЗАХИСТУ ПРАВ КІНЦЕВОГО КОРИСТУВАЧА Є РЕМОНТ, ЗАМІНА АБО ВІДШКОДУВАННЯ ВАРТОСТІ ВИРОБУ. В ЖОДНОМУ РАЗІ НІ КОМПАНІЯ GN, НІ ПАРТНЕР GN НЕ БУДУТЬ НЕСТИ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ВИПАДКОВІ АБО ПОБІЧНІ ЗБИТКИ, ЩО ВИНИКЛИ ЧЕРЕЗ ПОРУШЕННЯ ПРЯМИХ АБО НЕПРЯМИХ ГАРАНТІЙНИХ УМОВ НА ДАНИЙ ПРОДУКТ, У ТОМУ ЧИСЛІ, БЕЗ ОБМЕЖЕННЯ КОМЕРЦІЙНІ ЗБИТКИ, ВИПАДКОВІ ВИТРАТИ, ЗБИТКИ ЧАСУ АБО ІНШІ НЕЗРУЧНОСТІ. У ДОЗВОЛЕНОМУ ЗАКОНОДАВСТВОМ ОБСЯЗІ ЦЯ ГАРАНТІЯ ВИКЛЮЧАЄ І ЗАМІНЮЄ ВСІ ПРЯМІ І НЕПРЯМІ ГАРАНТІЇ, У ТОМУ ЧИСЛІ ГАРАНТІЇ ТОВАРНОГО СТАНУ І ПРИДАТНОСТІ ДЛЯ КОНКРЕТНОЇ МЕТИ.

ПРИМІТКА.

Дійсна Гарантія наділяє кінцевого користувача низкою юридичних прав. Залежно від країни проживання кінцевого користувача, він може мати інші права. Законодавство в деяких країнах не допускає виключення або обмеження гарантій або відповідальності за випадкові та подальші збитки, тому вищевказані винятки можуть не застосовуватися. Ця гарантія не порушує законних юридичних прав покупця, встановлених існуючим федеральним або муніципальним законодавством.