Jabra Boost

Jabra Boost

Завдяки можливості роботи Jabra Boost в режимі розмови до 9 годин вам не потрібно турбуватися про те, що акумулятор розрядиться.

  • До 1 року в режимі очікування
  • Зручне носіння з використанням м'яких і еластичних вкладишів EarGels™
  • Прямий доступ до Siri/Google Now
 

БІЛЬШ ТРИВАЛИЙ ЧАС РОЗМОВ

Вам не потрібно турбуватися про заряд акумулятора. Невелика і тонка гарнітура Jabra Boost забезпечує всі необхідні функції. Працюючи до 9 годин в режимі розмови і до 1 року в режимі очікування завдяки новій енергозберігаючій функції Power Nap, гарнітура дозволяє вам розмовляти весь день, не піклуючись про заряд акумулятора. Більше ніяких неприємних сюрпризів через акумулятор, що розрядився в дорозі.

ПРОСТОТА ВИКОРИСТАННЯ

Гарнітура Jabra Boost дуже проста у використанні. Голосові вказівки містять інструкції з виконання спряження, інформують про низький заряд акумулятора, а також про підключення до телефону або відключення від нього*. Інтуїтивно зрозумілий окремий перемикач On/Off і кнопка регулювання гучності додатково спрощують користування гарнітурою, так що ви ніколи не пропустите дзвінок.

*Голосові вказівки: Англійська мова

 

SIRI/GOOGLE NOW У ВАШОМУ РОЗПОРЯДЖЕННІ

Тримайте свій смартфон в кишені - Jabra Boost, Siri і Google Now завжди у вашому розпорядженні і готові до роботи. Просто натисніть спеціальну кнопку на гарнітурі, щоб активувати і скористатися Siri або Google Now на смартфоні.

Короткий огляд функціональних особливостей

ВІДМІННИЙ КОМФОРТ

Тонка гарнітура Jabra Boost не тільки працює, а й забезпечує повний комфорт носіння протягом усього дня. Завдяки ультраергономічним вушним вкладишам EarGels™ ви навряд чи будете помічати гарнітуру в процесі носіння.

АВТОМОБІЛЬНИЙ ЗАРЯДНИЙ ПРИСТРІЙ ДЛЯ ДВОХ ГАДЖЕТІВ ПІДКЛЮЧЕННЯМ ПО USB*

У комплект Jabra Boost входить корисне пристосування: автомобільний зарядний пристрій з портами USB дозволяє одночасно підключати і заряджати два гаджета. Не хвилюйтеся, тепер можна підзарядити пристрої навіть в дорозі.

*автомобільний зарядний пристрій для двох пристроїв доступний тільки в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні, Європі, Африці і на Близькому Сході

Пропонується в 3 різних варіантах кольору

[{"Name":"MobColorHex","Title":"Оберіть колір","Summary":"","Options":[{"Title":"Black","Value":"000000"},{"Title":"Blue","Value":"0099CC"},{"Title":"","Value":"5E4624"},{"Title":"","Value":"FFD700"},{"Title":"Gray","Value":"999999"},{"Title":"Grey Scale","Value":"6B7B94"},{"Title":"Tangerine","Value":"CC99CC"},{"Title":"Red","Value":"CC3333"},{"Title":"Tangerine","Value":"FF9933"},{"Title":"Black","Value":"FFFFFF"},{"Title":"Yellow","Value":"FFF200"}]}]
{{selection.title}}

Jabra Boost

Завдяки можливості роботи Jabra Boost в режимі розмови до 9 годин вам не потрібно турбуватися про те, що акумулятор розрядиться.

  • До 1 року в режимі очікування
  • Зручне носіння з використанням м'яких і еластичних вкладишів EarGels™
  • Прямий доступ до Siri/Google Now

Пошук підтримки

Короткі інструкції, відеоінструкції, завантаження прошивки і багато іншого.

Зверніться до відділу продажу для отримання інформації про даний продукт

Заповніть форму, і наш представник незабаром зв'яжеться з вами.

Скільки акустичних систем ви плануєте придбати?

Ваша платформа

Додаткова інформація