Будучи лідером на ринку hands free комунікацій, Jabra прагне постійно оновлювати і розвивати орієнтовані на майбутнє hands free аудіо рішення, щоб вже сьогодні запропонувати нашим клієнтам комунікаційні рішення, що відповідають потребам завтрашнього дня.

Це довгострокова стратегія для Jabra, яка повинна забезпечити наявність в асортименті пропонованої продукції декількох гнучких і економічно ефективних платформ, призначених для використання в майбутньому. Невід'ємною частиною цього процесу є припинення випуску застарілих продуктів після виведення на ринок нової продукції з більш досконалими і поліпшеними функціями і характеристиками.

При прийнятті рішення про припинення випуску продукту або серії Jabra оголошує про припинення провадження (EOM) мінімум за три-шість місяців до фактичної дати припинення виробництва (терміни повідомлення залежать від регіональних зобов'язань), щоб дати нашим клієнтам можливість спланувати стратегію використання продуктів. Комерційна доступність, продаж продуктів і серій продуктів з оголошеною датою EOM тривають до закінчення складських запасів.

Після продажу останнього продукту період обслуговування триває до завершення гарантійного терміну. Після закінчення гарантії завершується життєвий цикл продукту (EOL).

Jabra докладає всіх зусиль для того, щоб максимально спростити перехід від одних продуктів до інших, своєчасно надаючи інформацію про нові вироби і основні дати. Ми розробили дану Політику щодо припинення продажів, щоб допомогти нашим клієнтам перейти на нові і перспективні аудіорешенія Jabra.

 

Визначення термінів

EOM:Після дати припинення виробництва Jabra не виробляє цей продукт, серію продуктів або компонентів. Комерційна доступність і продаж тривають до закінчення складських запасів.
Період обслуговування продукту:Після дати EOS Jabra продовжує надавати клієнтську підтримку на тому ж рівні, що і в період продажів продукції. Період обслуговування продукту починається після дати EOS і триває до завершення гарантійного терміну. Аксесуари будуть доступні протягом усього цього періоду.
EOL:Дата закінчення життєвого циклу (EOL) настає після завершення Періоду обслуговування продукту. Після дати EOL продукт стає застарілим, і для нього більш не пропонуються удосконалення, ремонт, технічне обслуговування і підтримка.