Contact Center

Гарнітури для контакт-центру

Дротові та бездротові гарнітури · Мікрофони з функцією шумопоглинання · Для настільних телефонів, мобільних телефонів і ПК

новий

Серія Jabra Engage

Лінійка гарнітур для підвищення задоволеності клієнтів.

  • Найкращий в галузі діапазон бездротового зв'язку і щільність мережі.
  • Досконалий мікрофон з функцією шумопоглинання, що забезпечує кришталево чисте звучання мови.
  • Робота в режимі розмови протягом усього дня і вбудований індикатор зайнятості.
Показати більше

Jabra Biz 2400II

Гарнітура Jabra Biz 2400II забезпечує відмінне звучання для обох співрозмовників.

  • Надійність і довговічність
  • Комфорт для операторів протягом усього дня
  • Високоякісний звук
Показати більше

Пошук гарнітури

Знайдіть гарнітуру, що відповідая особливостям роботи вашого контакт-центру. Вибирайте з доступних за вартістю дротових рішень або зручних бездротових гарнітур, що дозволяють відходити від робочого столу під час розмови. Всі гарнітури пропонуються у варіанті QD для настільного телефону або USB - для комп'ютера, надаючи універсальне рішення для різних умов роботи.

Порівняння Bluetooth і DECT

Бездротові гарнітури доступні як в варіанті Bluetooth, так і DECT, тому ви можете бути впевнені, що зв'язок не перерветься, а переговори з важливими клієнтами пройдуть на найвищому рівні. Більш того, можна вибрати навушники для контакт-центру з функцією шумопоглинання, що дозволяють максимально сконцентруватися на виконуваній роботі.

Працює з вашими
телефонами або платформами

Наші гарнітури і спікерфони працюють без будь-яких складних налаштувань з більш ніж 10 000 традиційними настільними телефонами. Вони орієнтовані на майбутнє і сумісні з усіма софтфонамі і веб-клієнтами, від Cisco Jabber до Skype for Business.

Забезпечення відмінного обслуговування клієнтів починається з надійності. Гарнітури Jabra для контакт-центрів прості у використанні сьогодні і будуть прості у використанні завтра, незалежно від оснащення вашого офісу.

В результаті задоволені всі: і ваші клієнти, і ваші співробітники.

Хочете дізнатися, які гарнітури сумісні з вашим телефоном або платформою?Ознайомтеся з нашим Керівництвом по сумісності.

Звернутися до відділу продажу

Наша група фахівців з продуктів може допомогти вам знайти найкраще рішення для своєї компанії. Швидке складання цінової пропозиції і рекомендацій для конкретних умов використання. Заповніть форму, і представник Jabra зв'яжеться з вами.

Подайте заявку на безкоштовне пробне використання

Якщо ви плануєте розгорнути у своїй компанії більше 50 одиниць, можна дізнатися у відділі продажу, чи зможете ви безкоштовно отримати обладнання для пробного використання.

Потрібна технічна підтримка?

Для отримання технічної підтримки та відповідей на пов'язані з гарантією питання зверніться до нашої Групи підтримки бизнесу.
Підтримка для бізнесу доступна з понеділка по п'ятницю з 8:00 до 20:00 за стандартним східним часом (EST).