Jabra Motion Office

JABRA MOTION OFFICE

Насолоджуйтесь кристально чистим звучанням мовлення, де б ви не знаходилися. Jabra Motion призначена для комфортного використання протягом усього дня і безвідмовної роботи в будь-яких умовах.

  • Відмінна якість звуку
  • Зручне носіння протягом всього дня
  • Інтелектуальний датчик движения
Відділ продажуНалаштування та придбання

Відмінна якість звуку

Почуйте звук кращої в своєму класі якості. Вбудований датчик руху і сучасні мікрофони адаптують звук до навколишнього оточення. Насолоджуйтесь кристально чистим звуком високої чіткості, навіть в галасливих умовах або в вітряну погоду.

ЗРУЧНЕ ВИКОРИСТАННЯ ПРОТЯГОМ УСЬОГО ДНЯ

Відчуйте максимальний комфорт при носінні завушної гарнітури з гнучких матеріалів, які «обіймають» ваше вухо. Налаштуйте гарнітуру оптимальним чином, змінюючи положення динаміка і розташовуючи його для носіння на лівому або правому вусі.

Jabra Motion Office

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ ДАТЧИК РУХУ

Відповідайте на виклик, просто взявши гарнітуру в руку. Поки гарнітура не використовується, датчик руху активує режим енергозбереження Power Nap для економії заряду акумулятора. Підніміть гарнітуру, і вона буде знову готова до роботи.

Короткий огляд функціональних особливостей

ЗАБЕЗПЕЧУЄТЬСЯ ІНТУЇТИВНО ЗРОЗУМІЛЕ КЕРУВАННЯ СКЛАДАНОЮ ШТАНГОЮ МІКРОФОНА

Для включення або виключення гарнітури опустіть або підніміть штангу мікрофона.

NFC СПРОЩУЄ СПРЯЖЕННЯ

Просте спряження з пристроями NFC шляхом торкання їх Jabra Motion.

ГОЛОСОВІ ВКАЗІВКИ ТА КЕРУВАННЯ

Пристрій повідомляє, як слід виконати його сполучення з телефоном, називає ім'я того, хто дзвонить і інформує про рівень заряду акумулятора. Відповідайте на дзвінки і здійснюйте виклики за допомогою голосу.
[{"Name":"Certifications","Title":"Оптимізовано для","Summary":"","Options":[{"Title":"Microsoft Skype for Business","Value":"Microsoft"}]}]
{{selection.title}}

Jabra MOTION

Зосередьтеся на розмові, а не на налаштуванні техніки. Підключіть гарнітуру до всіх своїх телефонів і відповідайте на виклики з можливістю перемикання між ними. Гарнітура зручно сидить, забезпечує виняткову якість звучання мовлення, а заряду її акумулятора вистачить на весь день.

Зверніться до відділу продажу для отримання інформації про даний продукт

Заповніть форму, і наш представник незабаром зв'яжеться з вами.

Скільки акустичних систем ви плануєте придбати?

Ваша платформа

Додаткова інформація

Пошук підтримки

Короткі інструкції, відеоінструкції, завантаження прошивки і багато іншого.