Bluetooth

Насолоджуйтеся повною свободою від дротів з нашим асортиментом гарнітур Bluetooth. Чіткі і зрозумілі розмови в дорозі. Наші гарнітури міцні і призначені для комфортного носіння протягом всього дня. Виберіть свій варіант носіння з безлічі варіантів.

Jabra Boost

Гарнітура Jabra Boost дуже проста у використанні. Голосові вказівки містять інструкції з виконання спряження, інформують про низький заряд акумулятора, а також про підключення до телефону або відключення від нього.

Jabra Style

Позбавлена надмірностей гарнітура, що дарує бездротову свободу і відмінно вписується в персональний стиль користувача.

Jabra Mini

Проста у використанні моногарнітура Bluetooth, призначена для носіння протягом всього дня. Насолоджуйтесь чітким і якісним звучанням мовлення. Інтелектуальний режим енергозбереження Smart Power Nap дозволяє заощадити заряд акумулятора. Підберіть гелеві вкладиші EarGels ™ необхідного розміру для досягнення оптимального комфорту при носінні.

Jabra Classic

Зробіть виконання повсякденної роботи комфортнішим за допомогою класичної Bluetooth-гарнітури Jabra Classic. Нехай вас не бентежить її простий дизайн - за цією зовнішністю ховається потужний і функціональний пристрій.

Jabra Motion

Bluetooth моногарнітура з захистом від шумів і високоякісним звучанням. Використовуйте її в офісі і за його межами. Зручність носіння протягом всього дня.

Jabra Stealth

Jabra Stealth - дебют нового покоління гарнітур Bluetooth®. Гарнітура значно менше, легше, малопомітна, пропонує більший комфорт і більш тривалий час в режимі розмови.

Jabra Steel

Jabra Steel - це наднадійна гарнітура для справжніх професіоналів своєї справи. За допомогою Jabra Steel ви будете залишатися на зв'язку в будь-якій ситуації: на об'єкті по коліно в багнюці або у відкритих всім вітрам лісах.

Jabra Talk

Кожен виклик здійснюється в HD якості*, забезпечуючи чисте і чітке звучання голосу без перешкод. В гарнітурі Jabra Talk також застосовується цифрова обробка сигналів і мікрофон з фільтрацією шумів, завдяки яким співрозмовник буде чути лише ваш голос.

Jabra Elite 25e

Гарнітура Jabra Elite 25e оснащена найкращим в своєму класі акумулятором, що забезпечує можливість бездротової роботи в режимі телефонних дзвінків і музики. Оцініть переваги 18-годинної роботи від акумулятора, стійкості до впливу вітру і води, а також нового дизайну шийного кріплення для зручного носіння протягом всього дня.

Jabra Halo Smart

Jabra Halo Smart - винятково зручні Bluetooth® навушники. Такі, що вам не захочеться їх знімати.

Jabra Move Wireless

Чистий скандинавський дизайн поєднується з чітким цифровим звуком. Максимальний комфорт завдяки виключно легкому, дуже м'якому і зручному наголов'ю. Виберіть один з трьох сучасних кольорів: Cayenne (червоний), Cobalt (синій) і Coal (чорний).

Jabra BT2045

Перебуваючи вдома або в дорозі, використовуйте всі можливості ваших викликів і часу за допомогою Jabra BT2045.

Jabra BT2046

Ця гарнітура Bluetooth® з інтуїтивно зрозумілою конструкцією легко сполучається з вашим мобільним телефоном і зручна у використанні.

Jabra Tour

Відмінне HD-звучання і зручна конструкція. Jabra Tour подбає про дзвінки по телефону, в той час як ви зможете зосередити увагу на дорозі.

Зверніться до відділу продажу для отримання інформації про даний продукт

Заповніть форму, і наш представник незабаром зв'яжеться з вами.

Скільки акустичних систем ви плануєте придбати?

Ваша платформа

Додаткова інформація