Серія Jabra Speak

Простий конференц-зв'язок, успішна співпраця.

Jabra Speak 810

Speak 810 - професійний, інтуїтивно зрозумілий і сумісний з рішеннями UC спікерфон для конференц-залів. Зручне підключення до смарт-пристроїв і ноутбуків по USB, Bluetooth® та за допомогою 3,5 мм роз'єму дозволяє приєднатися до розмови за кілька секунд. Завдяки цьому ваша нарада пройде за планом із залученням всіх учасників.

Показати більше

Jabra Speak 710

Висока якість звучання мовлення і музики в компактній конструкції преміум класу спикерфона Speak 710. Перший по-справжньому професійний і персональний пристрій для конференцій з динаміком HiFi для кристально чистого звуку при розмові і прослуховуванні музики.

Показати більше

Jabra Speak 510

Speak 510 - простий у використанні персональний спікерфон для організації сеансів конференц-зв'язку. Підключення по USB або Bluetooth® дозволяє проводити плідні наради в будь-якому місці, в будь-який час. За допомогою USB-адаптера* Jabra Link 370 (опція), що забезпечує свободу бездротового спілкування в діапазоні до 100 футів/30 метрів. У комплект входить захисний чохол для використання в поїздках.

Показати більше

Jabra Speak 410

Speak 410 - простий у використанні персональний спікерфон для організації сеансів конференц-зв'язку. Просте підключення по USB дозволяє використовувати переваги UC і проводити плідні наради в будь-якому місці, в будь-який час. У комплект входить зручний для використання в поїздках неопреновий чохол, що захищає пристрій від подряпин.

Показати більше

Зверніться до відділу продажу для отримання інформації про даний продукт

Заповніть форму, і наш представник незабаром зв'яжеться з вами.

Скільки акустичних систем ви плануєте придбати?

Ваша платформа

Додаткова інформація