Jabra Biz 2400 ІІ

Jabra Biz 2400 II

Jabra Biz 2400 II - нова і поліпшена версія гарнітури Jabra Biz 2400, яка є однією з найпопулярніших професійних гарнітур.

 • Мікрофон з функцією ультрашумопоглинання усуває фонові шуми
 • Кристально чисте звучання голосу і музики завдяки широкосмуговій передачі і технологіям HIFI
 • Гнучка штанга мікрофона забезпечує неперевершену довговічність
 • На 40% леша в порівнянні з гарнітурами конкурентів
Безкоштовно отримаєте продукт для пробного використанняНалаштування та придбання

Ми вдосконалили гарнітури серії BIZ не тільки для того, щоб зберегти місце лідера в постійно мінливій галузі, а й визначити її майбутні тенденції. Jabra Biz 2400 II - наша найкраща гарнітура для контакт-центрів.

Найкраще спілкування

Дуже важливо, щоб гарнітура для контакт-центру усувала фоновий шум, дозволяючи клієнту ясно і чітко чути ваш голос.

Мікрофон з функцією ультрашумопоглинання забезпечує найвищу ступінь усунення фонового шуму в будь-якій з наших гарнітур.

Послухайте, наскільки відрізняється звучання мови при використанні шумопоглинання

Шумопоглинання ВИКЛШумопоглинання ВКЛ

Найкращий звук

Якщо ви перебуваєте в багатолюдному офісі, вам потрібен відмінний звук, щоб добре чути голос свого клієнта. Крім того, в хвилини зосередження і підготовки до роботи, вам буде потрібна музика в HIFI-звучанні. Jabra Biz 2400 відмінно справляється з обома завданнями.

 • Широкосмуговий аудіодіапазон HD voice дозволяє розуміти кожне слово співрозмовника
 • Динаміки зменшують фоновий шум, так що ви можете зосередитися на розмові
 • Спеціально розроблені фільтри шумопоглинання в мікрофоні Air Shock усувають шум дихання і тріск.

Почуйте різницю з технологією HD Voice

HD Voice ВИКЛ HD Voice ВКЛ

Почуйте різницю з технологією Airshock

Air Shock ВИКЛ Air Shock ВКЛ

Найкраща конструкція

Конструкція Jabra Biz 2400 II дозволяє гарнітурі витримувати складні умови експлуатації в інтенсивно працюючому контакт-центрі, а це означає менше замін гарнітур, менший час простою для вас і вашої команди і зниження сукупної вартості володіння.

 • Посилений Kevlar® кабель відповідає умовам роботи в контакт центрі, захищений від впливу коліс офісних крісел, гострих предметів та інших несприятливих чинників щоденного використання
 • Штангу мікрофона можна повертати на 360 градусів, не ризикуючи зламати її. Ми називаємо це FreeSpin™.

Більший комфорт

Гарнітура Jabra Biz 2400 II має надзвичайно легку і зручну конструкцію. Вона знижує втому співробітників і підвищують ефективність розмов по телефону.

 • На 40% легше в порівнянні з висококласними гарнітурами конкурентів
 • Регульоване наголов'я і штанга мікрофона дозволяють досягти максимальної зручності при носінні
 • Блок керування дозволяє регулювати гучність, відключати звук під час розмови і користуватися іншими функціями
 • Технологія PeakStop™ усуває різкі гучні звуки, перш ніж вони досягнуть ваших вух: Будь-який звук голосніше 118 дБ фільтрується, перш ніж він завдасть шкоди оператору.
 • Надзвичайно м'який шкірозамінник наголов'я і амбушур.
[{"Name":"Connectivity","Title":"Можливості під'єднання","Summary":"","Options":[{"Title":"USB","Value":"USB"},{"Title":"Швидкороз'ємне з'єднання соединение (QD) ","Value":"QD"}]},{"Name":"Receive sound","Title":"Колонки","Summary":"","Options":[{"Title":"Моно","Value":"Mono"},{"Title":"Подвійні","Value":"Duo"}]},{"Name":"Microphone Type","Title":"Шумопридушення","Summary":"","Options":[{"Title":"Середнє","Value":"Noise cancel"},{"Title":"Високе","Value":"Ultra noise cancel"}]},{"Name":"Frequency Response","Title":"Частотний діапазон звукового сигналу","Summary":"","Options":[{"Title":"Hifi","Value":"Hifi"},{"Title":"HD Voice","Value":"Wideband"}]},{"Name":"Wireless Technology","Title":"Я також хочу ...","Summary":"","Options":[{"Title":"контроллер Bluetooth","Value":"Bluetooth"}]},{"Name":"Wearing Style","Title":"Носіння","Summary":"","Options":[{"Title":"3 варіанти носіння","Value":"3-in-1"}]},{"Name":"Certifications","Title":"Оптимізовано для","Summary":"","Options":[{"Title":"Microsoft Skype for Business","Value":"Microsoft"},{"Title":"Unify","Value":"Unify"}]}]
{{selection.title}}

Серія Jabra BIZ 2400 II

Jabra BIZ 2400 II - професійна дротова гарнітура, що забезпечує відмінне звучання для обох співрозмовників. Вона на 40% легше гарнітур конкурентів, наголов'я і амбушури виконані з дуже м'якої штучної шкіри. Конструкція гарнітури дуже надійна: дріт посилений кевларом, а штангу мікрофона практично неможливо зламати.
{{'... і ще {0}' | format:(selections.length - 1)}}

Короткий огляд функціональних особливостей

PeakStop™

Технологія PeakStop™ миттєво усуває потенційно небезпечні звукові коливання, перш ніж вони зроблять негативний вплив на органи слуху. Завдяки цьому гучність підтримується на безпечному для слуху рівні.

Комфортна розмова

Підберіть поєднання для найбільш комфортного носіння з асортименту легких і ергономічних каркасів, м'яких амбушур, регульованого наголов'я і штанги мікрофона. Вашу гарнітуру буде зручно носити протягом усього дня.

HD Voice - Широкосмуговий аудіодіапазон

Широкосмуговий аудіодіапазон робить звучання мовлення по телефону реалістичним, як при розмові віч-на-віч. Вам не доведеться більше прислухатися, щоб розібрати мовлення співрозмовника.

FreeSpin™

Штангу мікрофона можна повертати на 360°, не побоюючись зламати. Таким чином, ви можете найбільш зручним чином розташувати мікрофон.

Армований кевларом шнур

Шнур посилений кевларовою ниткою для підвищення міцності. Завдяки цьому він без зусиль зможе витримати щоденні навантаження.

Мікрофон з функцією шумопоглинання

Мікрофони з функцією шумопоглинання зменшують небажані фонові шуми і ідеально підходять для спілкування в людних і шумних приміщеннях і офісах відкритого типу.

Мікрофон Air shock

Розташування мікрофона поруч з ротом може привести до небажаного шуму від дихання. Для зниження цього шуму ми розробили мікрофон з безліччю невеликих отворів і поролоновим шаром всередині. Таке рішення запобігає впливу потоків повітря і підвищує якість розмови.

Зверніться до відділу продажу для отримання інформації про даний продукт

Заповніть форму, і наш представник незабаром зв'яжеться з вами.

Скільки акустичних систем ви плануєте придбати?

Ваша платформа

Додаткова інформація

Пошук підтримки

Короткі інструкції, відеоінструкції, завантаження прошивки і багато іншого.

Потрібна доступна альтернатива?

Спробуйте Jabra Biz 2300

Потрібна доступна альтернатива?

Спробуйте Jabra Biz 2300

 • Зручне носіння протягом усього дня
 • Міцна конструкція
 • Кращий звук

Потрібен бездротовий зв'язок?

Спробуйте Jabra Pro 900

Потрібен бездротовий зв'язок?

Спробуйте Jabra Pro 900

 • Великий радіус дії бездротового зв'язку
 • Високоякісний звук
 • Простота у використанні