Серія Jabra Evolve

Модельний ряд професійних гарнітур для підвищення продуктивності праці в відкритому офісі.

Краща концентрація, більш висока продуктивність праці

Серія Jabra Evolve - лінійка професійних гарнітур, що пропонують кращу в класі шумопоглинання для підвищення концентрації та продуктивності праці в відкритому офісі.

  • Високоякісні динаміки забезпечують відмінне звучання мовлення і музики.
  • Функції управління викликами забезпечують неймовірну простоту використання.
  • Сумісність з усіма провідними платформами UC.

Jabra Evolve 80

Найкраща гарнітура для концентрації уваги в умовах відкритого офісу

Evolve 80 пропонує чудове активне і пасивне шумозаглушення в навушниках, призначених для носіння на вусі. Вбудований індикатор зайнятості захищає вас від відволікаючих чинників і дозволяє підвищити продуктивність праці. Ви також можете слухати музику з кристально чистим звучанням

  • Найкраща концентрація, більш висока продуктивність праці
  • Залишайтеся зосередженими і уникайте відволікаючих чинників
  • Знайдіть натхнення в звуці
Детальніше

Насолоджуйтесь свободою бездротової зв'язку із
Evolve 75, Evolve 75e та Evolve 65

Jabra Evolve 75

Бездротова гарнітура з чудовим активним шумопоглинанням і вбудованим індикатором зайнятості для підвищення продуктивності праці. Evolve 75 забезпечує можливість підключення через Bluetooth® до двох пристроїв і підтримує бездротовий зв'язок в діапазоні 30 м.

Детальніше

Jabra Evolve 75e

Jabra Evolve 75e розроблена як перша професійна UC-сертифікована бездротова гарнітура з навушниками-вкладишами. Вона вигідно відрізняється новою 3-мікрофонної технологією Jabra™, активним шумопоглинанням, вбудованим індикатором зайнятості, часом роботи в режимі розмов по телефону і прослуховування музики, відповідним потребам користувачів - до 14 годин автономної роботи. І все це в парі бездротових навушників.

Детальніше

Jabra Evolve 65

Бездротова гарнітура з індикатором зайнятості і можливістю одночасного підключення до двох пристроїв Bluetooth®. Бездротовий зв'язок діє в радіусі 30 метрів від смартфона і/або ПК.

Детальніше

Звернутися до відділу продажу

Наша група фахівців з продуктів може допомогти вам знайти найкраще рішення для своєї компанії. Швидке складання цінової пропозиції і рекомендацій для конкретних умов використання. Заповніть форму, і представник Jabra зв'яжеться з вами.

Подайте заявку на безкоштовне пробне використання

Якщо ви плануєте розгорнути у своїй компанії більше 50 одиниць, можна дізнатися у відділі продажу, чи зможете ви безкоштовно отримати обладнання для пробного використання.

Потрібна технічна підтримка?

Для отримання технічної підтримки та відповідей на пов'язані з гарантією питання зверніться до нашої Групи підтримки бизнесу.
Підтримка для бізнесу доступна з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 18:00 за стандартним східним часом (EST).