Гарнітури для офісу

Гарнітури для офісу

Для ПК, мобільних телефонів і телефонів

новий

Серія Jabra Engage

Лінійка гарнітур для підвищення задоволеності клієнтів.

  • Найкращий в галузі діапазон бездротового зв'язку і щільність мережі.
  • Досконалий мікрофон з функцією шумопоглинання, що забезпечує кришталево чисте звучання мови.
  • Робота в режимі розмови протягом усього дня і вбудований індикатор зайнятості.
Показати більше

Jabra Evolve Series

Серія Jabra Evolve — лінійка професійних гарнітур, що пропонують найкраще в класі шумопоглиннная для підвищення концентрації та продуктивності праці у відкритому офісі.

  • Високоякісні динаміки забезпечують відмінне звучання мови і музики
  • Функції керування викликами забезпечують неймовірну простоту використання
  • Сумісність з усіма провідними UC-платформами
Показати більше

Знайдіть гарнітуру для телефону або ПК, що відповідає вашим потребам: від доступних за вартістю провідних рішень до бездротових гарнітур, що дозволяють відходити від робочого столу під час розмови. Jabra пропонує гарнітури для офісу, що ідеально функціонують з обраним вами програмним забезпеченням на комп'ютері, смартфоні або інших пристроях. Таким чином ви можете здійснювати дзвінки і спілкуватися з абонентами без яких би то не було проблем і складнощів.

Телефонну гарнітуру можна з легкістю перетворити в навушники і насолоджуватися вражаюче якісним звучанням музики, продовжуючи займатися роботою.

Працює з вашими
телефонами або платформами

Наші гарнітури і спікерфони працюють без будь-яких складних налаштувань з більш ніж 10 000 традиційними настільними телефонами. Вони орієнтовані на майбутнє і сумісні з усіма софтфонамі і веб-клієнтами, від Cisco Jabber до Skype for Business.

Забезпечення відмінного обслуговування клієнтів починається з надійності. Гарнітури Jabra для контакт-центрів прості у використанні сьогодні і будуть прості у використанні завтра, незалежно від оснащення вашого офісу.

В результаті задоволені всі: і ваші клієнти, і ваші співробітники.

Хочете дізнатися, які гарнітури сумісні з вашим телефоном або платформою? Ознайомтеся з нашим Керівництвом по сумісності.

Звернутися до відділу продажу

Наша група фахівців з продуктів може допомогти вам знайти найкраще рішення для своєї компанії. Швидке складання цінової пропозиції і рекомендацій для конкретних умов використання. Заповніть форму, і представник Jabra зв'яжеться з вами.

Подайте заявку на безкоштовне пробне використання

Якщо ви плануєте розгорнути у своїй компанії більше 50 одиниць, можна дізнатися у відділі продажу, чи зможете ви безкоштовно отримати обладнання для пробного використання.

Потрібна технічна підтримка?

Для отримання технічної підтримки та відповідей на пов'язані з гарантією питання зверніться до нашої Групи підтримки бизнесу.
Підтримка для бізнесу доступна з понеділка по п'ятницю з 8:00 до 20:00 за стандартним східним часом (EST).