Jabra Direct

Даруючи вам впевненість в якості кожної телефонної розмови

Jabra Direct — безкоштовне програмне забезпечення для ПК, що дозволяє здійснювати дистанційне керування викликами на софтфоні за допомогою USB-аудіопристроїв Jabra. Воно також пропонує функції, що дозволяють персоналізувати пристрій Jabra, поліпшити його характеристики шляхом оновлення прошивки і перевірити стан на панелі керування, щоб переконатися в тому, що все готово для наступного виклику.

Тепер в його склад включена Інтелектуальна переадресація виклику Jabra.

Завантажити для ПК

Потрібно програмне забезпечення Jabra для Mac? Натисніть тут

Стан готовності

Підвищіть впевненість в здійсненні і прийомі викликів по софтфону з використанням USB аудіопристроїв Jabra за допомогою Jabra Direct.
У Jabra Direct інтуїтивно зрозуміла панель керування, що викликається за допомогою піктограми J в області повідомлень Windows. На панелі відображається стан підключення гарнітури і софтфона, таким чином ви отримуєте всю необхідну інформацію для того, щоб бути готовим до будь-якого виклику.

Персоналізація гарнітури

Підвищіть якість використання гарнітур з допомогою аудіоурішень Jabra. Для настройки функцій гарнітури відповідно до своїх уподобань просто виберіть використовуваний пристрій на панелі керування, і на екрані з'явиться головний екран Jabra Direct. Тут можна легко керувати всіма найбільш часто використовуваними налаштуваннями, наприклад, ввімкнення/вимикання голосових вказівок, регулювання рівня підсвічування сенсорного екрану або зміна налаштувань звукового сигналу.

КОНТРОЛЮЙТЕ СВІЙ РОБОЧИЙ ПРОСТІР

Ця функція дозволяє переводити виклики по Skype for Business і Lync, встановленим на комп'ютері, на свій смартфон. Ідеальне рішення для ситуацій, коли вам потрібно відійти від робочого столу або вийти з офісу. Функція доступна при використанні гарнітур Jabra Evolve 40 і 80 з останньою версією Jabra Direct.

Детальніше про серію Jabra Evolve і Інтелектуальну переадресацію дзвінків Jabra

Детальніше

Опис продукту

Список сумісних софтфонів наведено в описі продукту

Завантажити