Додаток Jabra CC Agent

Додаток Jabra CC Agent дозволяє операторам контакт-центру Cisco Finesse Call Center працювати більш ефективно, даючи можливість керувати часто використовуваними функціями за допомогою блоку керування Jabra для гарнітур Jabra BIZ 2300, Jabra BIZ 2400II і адаптера Jabra Link 260.

  • Завантажте програму Jabra CC Agent і встановіть її на сервері софтфону Cisco Finesse, використовуваному в контакт-центрі.
  • Пакет додатків містить керівництво по налашнтуванню, яке слід використовувати для налаштування і присвоєння функцій кнопкам на блоці керування Jabra BIZ 2300, Jabra BIZ 2400II і Jabra Link 260.
  • Ознайомтеся зі специфікаціями додатку Jabra CC Agent для отримання додаткової інформації та відомостей про сумісність (версія сервера Cisco Finesse, операційна система, версії браузера)

Jabra CC Agent - невеликий додаток, який при встановленні на сервері софтфону контакт-центру Cisco Finesse Call Center дозволяє всім операторам, що мають в своєму розпорядженні пристрої Jabra BIZ 2300, Jabra BIZ 2400II і/або Jabra Link 260, керувати наступними трьома функціями софтфону Finesse безпосередньо за допомогою блоків керування їх гарнітур Jabra:

  • Стан готовності/неготовності (перемикання)
  • Запис розмови
  • Завершення завдання

Одночасно можуть бути доступні дві функції. Їх вибирає адміністратор сервера Cisco Finesse при установці додатка Jabra CC Agent.

Додаток CC Agent в малому ступені присутній на робочих станціях операторів контакт-центру. В інтерфейсі Finesse на базі браузера оператор може побачити встановлення стану Готовність/Неготовність при його зміні за допомогою блоку керування гарнітури Jabra.

Зверніться до відділу продажу для отримання інформації про даний продукт

Заповніть форму, і наш представник незабаром зв'яжеться з вами.

Скільки акустичних систем ви плануєте придбати?

Ваша платформа

Додаткова інформація