Jabra Sport Pace

Jabra Sport Pace

Бездротові спортивні навушники з відмінним звучанням і надійним кріпленням.

Переглянути варіанти

Відмінна бездротова якість звуку та передачі голосу

Звільніть свої тренування від незручності дротових навушників та надихайтесь відмінним звучанням улюблених композицій. Jabra Sport Pace дозволяє слухати музику, розмовляти по телефону до 5 годин без підзарядки та легко переключатись між режимами. Простота підключення до смартфону Android або Apple iOS відкриває довгоочікуваний шлях до бездротової свободи.

Швидка зарядка

У Вас більше не буде приводу пропустити ранкову пробіжку або тренування через незаряджений акумулятор навушників. Jabra Sport Pace з функцією швидкої зарядки дозволяю підзарядити навушники, поки Ви збираєтесь. 15 хвилин підзарядки забезпечує 60 хвилин роботи від акумулятора

Інструкції тренера

Навушники Jabra Sport Pace не тільки підвищують мотивацію з допомогою музыки, але також надають рекомендації віртуального тренера про те, як краще всього провести тренування. Вбудована фітнес-програма Jabra Sport Life надає поради та допомагає спланувати, контролювати та оцінювати Ваші тренування.

Ідеальне та надійне кріплення

Завдяки ергономічному дизайну навушники Jabra Sport Pace дуже легкі та зручні. Вони відрізняються надійною посадкою та комфортом під час користування. Підберіть найбільш зручні гелеві вкладиші із комплекту, котрі забезпечать надійну фіксацію навушників під час тренування. Навушники важать лише 16 г, так що Ви ледве помітите їх в процесі використання.

ЗОСЕРЕДЬТЕСЯ НА СВОЇХ ТРЕНУВАННЯХ, А НАВУШНИКИ НЕ ПІДВЕДУТЬ

Навушники з надійним кріпленням дозволяють вам повністю сконцентруватися на своїх тренуваннях, не відволікаючись на дрібниці, що заважають. Тренуйтеся, не турбуючись про те, що навушники підведуть, адже вони здатні витримувати вплив погодних умов, поту і вологи (клас IP54), а також успішно пройшли випробування по військовим стандартам США на стійкість до ударів і погодних умов. Світловідбиваючий кабель робить вас більш помітним під час вечірніх пробіжок.

[{"Name":"MobColorHex","Title":"Оберіть колір","Summary":"","Options":[{"Title":"Black","Value":"000000"},{"Title":"Blue","Value":"0099CC"},{"Title":"","Value":"5E4624"},{"Title":"","Value":"FFD700"},{"Title":"Gray","Value":"999999"},{"Title":"Grey Scale","Value":"6B7B94"},{"Title":"Tangerine","Value":"CC99CC"},{"Title":"Red","Value":"CC3333"},{"Title":"Tangerine","Value":"FF9933"},{"Title":"Black","Value":"FFFFFF"},{"Title":"Yellow","Value":"FFF200"}]}]
{{selection.title}}

JABRA SPORT PACE™

Бездротові спортивні навушники з відмінним звучанням, надійним кріпленням і мобільним додатком в комплекті, які допоможуть вам досягати нових спортивних висот.

Зверніться до відділу продажу для отримання інформації про даний продукт

Заповніть форму, і наш представник незабаром зв'яжеться з вами.

Скільки акустичних систем ви плануєте придбати?

Ваша платформа

Додаткова інформація

Пошук підтримки

Короткі інструкції, відеоінструкції, завантаження прошивки і багато іншого.