Jabra Pro 9400

Jabra PRO 9400

Професійна бездротова гарнітура, яка підключається до всіх телефонів. Безпечний, DECT-сертифікований, запатентований Jabra процес сполучення між гарнітурою і базою. Забезпечує чітке звучання розмов по телефону, навіть в гамірних офісах.

 • Одна гарнітура для всіх телефонів — можливість прийому вхідних дзвінків з мобільного, настільного телефону або софтфона
 • Ідеальне звучання — шумозаглушення забезпечує дуже чітке звучання мовлення *
 • Бездротова свобода — діапазон зв'язку до 150 м і робота в режимі розмови до 10 годин
Зверніться до відділу продажу для безкоштовного отримання продукту для пробного використання Налаштування і придбанняНалаштування і придбання* Амбушури більшого розміру для поліпшеного захисту від шуму доступні як аксесуар.

Незалежно від того, чи надходить дзвінок на настільний телефон, смартфон або софтфон, звучання мовлення буде кристально чистим.

Навіщо потрібні бездротові пристрої?

Коротко: Реальні переваги для бізнесу. І це не просто слова. Компанія Benchmark Portals провела дослідження процесу переходу на бездротові рішення в Brother International Technical Support і прийшла до наступних висновків:

«Бездротові гарнітури можуть стати інвестицією з найвищою віддачею:»

 • Менший час розмови: В середньому час розмови скоротився з 19,5 до 14,4 хвилин, тобто на 26,2%
 • Менша кількість перемикань: У проведеному дослідженні кількість перемикань дзвінків зменшилася на 62,7%, що само по собі забезпечує повернення інвестицій в гарнітури на рівні 1,353%
За результатами дослідження зроблено висновок:

«Завдяки переходу від "прив'язаних до робочого місця" до бездротових гарнітур центр технічної підтримки користувачів офісного обладнання отримав численні переваги, які виражалися як у вигляді вимірної економії фінансових коштів, так і в рівні задоволеності агентів. Переможцями стали всі - від фінансового директора до рядових операторів, але в найбільшому виграші опинилися клієнти.»

Заватажити повний звіт

Одна гарнітура для всіх телефонів

Відповідайте на будь-який дзвінок за допомогою однієї гарнітури. Одночасне підключення до всіх пристроїв: настільного телефону, мобільному телефону і софтфону. Керування кількома викликами за допомогою першого в галузі зручного у використанні сенсорного екрану або тачпада. Пропонований майстер настройки SmartSetup допоможе користувачам здійснити процес підключення.

Чудова якість звуку

Якщо ваша робота пов'язана з розмовами по телефону, ви напевно знаєте, як якість звучання мови може забезпечити плідне спілкування або зруйнувати угоду. Скористайтеся кращими в своєму класі засобами шумопоглинання і акустичного захисту. Ваша розмова буде чіткою і зрозумілою, навіть в самому шумному офісі.

 • Noise Blackout™: Амбушури і мікрофон спеціально розроблені для усунення фонового шуму.
 • Цифрова обробка сигналів і широкосмуговий аудіодіапазон HD Voice зроблять ваші розмови по телефону більш зрозумілими і реалістичними.
 • Технологія SafeTone™ автоматично зменшує несподівані піки гучності і захищає ваші вуха.

Послухайте, наскільки відрізняється звучання мовлення при використанні шумопоглинання Noise Blackout

Широкосмуговий аудіодіапазон ВИКЛШирокосмуговий аудіодіапазон ВКЛ

Послухайте, наскільки відрізняється звучання мовлення при широкосмуговій передачі HD Voice

Широкосмуговий аудіодіапазон ВМКЛШирокосмуговий аудіодіапазон ВКЛ

Повна свобода без дротів

Бездротова технологія DECT дозволяє вам відходити від робочого столу на 150 метрів / 450 футів, продовжуючи розмовляти по телефону. Відповідати на виклики і припиняти розмови можна дистанційно, продовжуючи виконувати інші завдання в офісі. Завдяки можливості роботи до 10 годин вам не потрібно турбуватися про те, що акумулятор розрядиться.

Наша найзахищеніша бездротова DECT-гарнітура

 • Відповідність новітнім вимогам безпеки стандарту DECT, захист від підслуховування.
 • Запатентований Jabra процес сполучення гарнітури з базою виключає необхідність в уразливому бездротовому підключенні і забезпечує захист ваших розмов.
[{"Name":"Boom arm style","Title":"Шумопоглинання","Summary":"","Options":[{"Title":"Високе","Value":"Flex"},{"Title":"Середнє","Value":"Midi"}]},{"Name":"Receive sound","Title":"Колонки","Summary":"","Options":[{"Title":"Моно","Value":"Mono"},{"Title":"Подвійні","Value":"Duo"}]},{"Name":"Display","Title":"Я також хочу ...","Summary":"","Options":[{"Title":"Сенсорний екран","Value":"Yes"}]},{"Name":"Wireless Technology","Title":"Крім того, мені хотілося б мати можливість підключення до...","Summary":"","Options":[{"Title":"Мобильного телефону","Value":"Bluetooth"}]}]
{{selection.title}}

Jabra Pro 9400

Бездротова гарнітура, завдяки якій користувачі можуть приймати виклики з мобільних, настільних телефонів і софтфонів за допомогою однієї гарнітури
{{'... і ще {0}' | format:(selections.length - 1)}}

Короткий огляд функціональних особливостей

Можливість підключення декількох пристроїв

Управління всіма дзвінками на настільному телефоні, софтфоні, смартфоні і планшеті за допомогою однієї гарнітури

HD Voice - Широкосмуговий аудіодіапазон

Широкосмуговий аудіодіапазон робить звучання мови по телефону реалістичним, як при розмові віч-на-віч. Вам не доведеться більше прислухатися, щоб розібрати мову співрозмовника.

Комфортна розмова

 • Підберіть поєднання для найбільш комфортного носіння з асортименту легких і ергономічних каркасів, м'яких амбушурів, регульованих наголов'їв і штанги мікрофона. Вашу гарнітуру буде зручно носити протягом усього дня.
 • Доступні в якості аксесуару великі амбушури забезпечують пасивне шумопоглинання 3-5 дБ і підвищений комфорт.

Бездротовий зв'язок з радіусом дії до 150 м

Робоча частота до 150 м із застосуванням DECT технології. Виконуйте різні завдання і вільно переміщайтеся по офісу під час розмови.

Швидке підключення «Plug-and-play» для уніфікованих комунікацій (UC)

Гарнітури відразу ж готові до роботи з усіма основними UC-додатками і софтфонами. Простота настройки, підключення і використання.

Можливість використання зі смартфонами і планшетами

Пристрої оснащені передовими технологіями, що забезпечують сумісність з новітніми моделями смартфонів і планшетів.

Дистанційне керування викликами

Керуйте викликами прямо з гарнітури. Прийом і завершення викликів, регулювання гучності і відключення звуку одним натисненням кнопки.

SafeTone™

Jabra SafeTone™ включає Jabra PeakStop™ і Jabra IntelliTone™, в яких застосовується вдосконалена технологія захисту органів слуху. Дана технологія автоматично обмежує середній акустичний вплив під час робочого дня і підтримує його на рівні звукових стандартів.

Програмні додатки Jabra

Виконайте необхідні настройки за допомогою програмних додатків Jabra. Повна інтеграція і дистанційне керування викликами при використанні софтфонів останнього покоління.

DECT-сертифікований захист

 • Відповідність вимогам безпеки DECT для захисту від підслуховування.
 • Запатентований Jabra процес сполучення гарнітури з базою виключає необхідність в уразливому бездротовому підключенні і забезпечує захист ваших розмов.

Зверніться до відділу продажу для отримання інформації про даний продукт

Заповніть форму, і наш представник незабаром зв'яжеться з вами.

Скільки акустичних систем ви плануєте придбати?

Ваша платформа

Додаткова інформація

Пошук підтримки

Короткі інструкції, відеоінструкції, завантаження прошивки і багато іншого.

Потрібна доступна альтернатива?

Спробуйте Jabra Pro 900

Потрібна доступна альтернатива?

Спробуйте Jabra Pro 900

 • Великий радіус дії
 • Високоякісний звук
 • Простота у використанні

В пошуках ще кращого звучання?

Спробуйте Jabra Biz 2400 II

В пошуках ще кращого звучання?

Спробуйте Jabra Biz 2400 II

 • Мікрофон з функцією ультрашумопоглинання
 • Кристально чисте звучання мовлення у широкосмуговому адудіодіапазоні і HIFI-звук
 • Гнучка штанга мікрофону забезпечує неймовірну довговічність