Jabra Evolve 80

Краща гарнітура для концентрації уваги в умовах відкритого офісу

  • Високоефективне активне шумопоглинання
  • Вбудований індикатор зайнятості
  • Високоякісні динаміки
Безкоштовне пробне використання Перегляд варіантів

Створення умов для максимальної концентрації

Активне шумопоглинання

Усуває одним натисканням кнопки небажаний низькочастотний фоновий шум. Це дозволяє зосередитися навіть в гамірних офісах.

Пасивне шумопоглинання

Одягніть гарнітуру, і вона заблокує високочастотний шум, наприклад, голоси людей, і все це завдяки особливій конструкції амбушурів. Ми називаємо це «пасивним шумопоглинанням».

Підвищення продуктивності праці

Індикатор зайнятості

Спеціальний індикатор «зайнятий» світиться червоним кольором, даючи оточуючим вас людям зрозуміти, що ви розмовляєте по телефону. Ви також можете включити його вручну, коли хочете, щоб вас не турбували.

Робота з усіма мобільними пристроями

Робота з усіма провідними системами UC без додаткової підготовки і настройки; 3,5 мм роз'єм дозволяє підключати гарнітуру до ПК, смартфону, планшету або будь-якого іншого персонального пристрою.

Intelligent Call Transfer

Ваша зустріч добігає кінця? Легко переведіть свої дзвінки в Skype for Business, перш ніж покинути офіс.
Просто вимкніть роз'єм 3,5 мм і підключіть його до смартфону. Ваші дзвінки будуть відразу ж переведені.

Доступність по вибору

Увімкніть індикатор «зайнятий», навіть коли не використовуйте мобільний телефон, щоб створити свою зону концентрації і виключити заважають чинники.

ВКЛBUSY LIGHTВИКЛ
Falcon-IO-Logo-2016

Стильні гарнітури підвищують продуктивність праці співробітників молодої компанії, що працює в області соціальних мереж.

Кожен новий співробітник отримує Evolve 80.

«Evolve 80 - продукт, який найкраще нам підходить, - з відмінною підтримкою, обслуговуванням і гарантією. Це ідеальне рішення для Falcon.io ».

Berkant Kamilov (Беркант Камsлов), менеджер - Скандинавські країни/Бенілюкс, Falcon.io Практичний приклад

Доступні моделі

Jabra Evolve 80 UC Stereo

7899-829-209
  • ДинамікиДва навушника (Duo)
  • Оптимізована для Unified Communication(?) Моделі, сертифіковані для використання з Microsoft Skype for Business (Lync), підтримують Microsoft Skype for Business в режимі Plug and Play. Ці моделі підтримують функції відповіді на дзвінок і завершення розмови, регулювання гучності і відключення звуку. Якщо ви не використовуєте Microsoft Skype for Business, виберіть стандартну модель UC.
  • Маса0,646 кг (22,7 унцій)
Де купити

Jabra Evolve 80 MS Stereo

7899-823-109
  • ДинамікиДва навушника (Duo)
  • Оптимізована дляSkype for Business (?) Моделі, сертифіковані для використання з Microsoft Skype for Business (Lync), підтримують Microsoft Skype for Business в режимі Plug and Play. Ці моделі підтримують функції відповіді на дзвінок і завершення розмови, регулювання гучності і відключення звуку. Якщо ви не використовуєте Microsoft Skype for Business, виберіть стандартну модель UC
  • Маса0,646 кг (22,7 унцій)
Де купити

Поширені запитання

Чи можна здійснювати потокову передачу музики на цей пристрій?

Так. Високоякісні динаміки Evolve 80 оптимізовані для передачі мови і відтворення музики.

Чи потрібно встановлювати будь-які програми перед початком використання?

Ні. Гарнітура Evolve 80 відразу ж готова до роботи з усіма провідними системами UC. Підготовка до роботи полягає всього лише в підключенні до USB-порту або 3,5 мм роз'єму ноутбука, або за допомогою 3,5 мм роз'єму безпосередньо до смарт-пристрою.

Чи працює вона з Mac та ПК?

Так. Пристрій працює з обома системами і смартфонами (через 3,5 мм роз'єм)

Чи є в пристрої система активного шумопоглинання?

Так. Evolve 80 спроектована для максимального усунення шумів. Унікальні активні засоби шумопоглинання Jabra (ANC) ефективно усувають низькочастотний фоновий шум.

У чому різниця між моделями UC і моделями, сертифікованими для використання з Microsoft Skype for Business?

Моделі, сертифіковані для використання з Microsoft Skype for Business (Lync), підтримують Microsoft Skype for Business в режимі Plug and Play. Ці моделі підтримують функції відповіді на дзвінок і завершення розмови, регулювання гучності і відключення звуку. Якщо ви не використовуєте Microsoft Skype for Business, виберіть стандартну модель UC. У разі використання моделі UC список повністю підтримуваних софтфонів див. на Jabra Direct чи Jabra Suite for Mac.

Чи є в пристрої 3,5 мм роз'єм?

Так. Щоб перевести виклик просто вставте 3,5 мм роз'єм в смарт-пристрій. Також необхідно встановити Jabra Direct на ноутбук: Jabra Direct

Відповіді на типові запитання див. на сторінці підтримки Jabra Evolve 80.

Пошук підтримки

Короткі інструкції, відеоінструкції, завантаження прошивки і багато іншого.

Звернутися до відділу продажу

Наша група фахівців з продуктів може допомогти вам знайти найкраще рішення для своєї компанії. Швидке складання цінової пропозиції і рекомендацій для конкретних умов використання. Заповніть форму, і представник Jabra зв'яжеться з вами.

Подайте заявку на безкоштовне пробне використання

Якщо ви плануєте розгорнути у своїй компанії більше 50 одиниць, можна дізнатися у відділі продажу, чи зможете ви безкоштовно отримати обладнання для пробного використання.

Потрібна технічна підтримка?

Для отримання технічної підтримки та відповідей на пов'язані з гарантією питання зверніться до нашої Групи підтримки бизнесу.
Підтримка для бізнесу доступна з понеділка по п'ятницю з 8:00 до 20:00 за стандартним східним часом (EST).