Мобільний співробітник

Мобільним співробітникам потрібна велика гнучкість - продукти, які підходять як для роботи, так і для особистого використання. Наші гарнітури і спікерфони дозволяють почути кожне слово розмови, де б ви не знаходилися: в офісі, в машині або в аеропорту. Jabra уможливлює просте перемикання між різними пристроями - мобільним телефоном, планшетом і комп'ютером.

Jabra Stealth

Jabra Stealth - дебют нового покоління гарнітур Bluetooth®. Гарнітура значно менше, легше, малопомітна, пропонує більший комфорт і більш тривалий час в режимі розмови.

Jabra Evolve 65 UC Stereo

Бездротова офісна гарнітура, яка знижує фоновий шум. Залишайтеся зосередженим в галасливій обстановці. Можливість підключення по Bluetooth або за допомогою USB-кабелю. Пропонується в двох версіях - стерео і моно.

Jabra Motion

Bluetooth моногарнітура з захистом від шумів і високоякісним звучанням. Використовуйте її в офісі і за його межами. Зручність носіння протягом всього дня.

Jabra Freeway

Наш кращий автомобільний спікерфон. Блокування оточуючих шумів і кристально чисте звучання. Насолоджуйтесь віртуальним об'ємним звучанням музики з 3 динаміків або скористайтеся FM-передавачем для направлення улюблених композицій прямо в аудіосистему автомобіля. Jabra Freeway вмикається і підключається автоматично, видає голосові вказівки і повідомляє ім'я абонента, щоб ви могли залишатися повністю зосередженим на дорозі.

Ідеально підходить для:

  • Зручного спілкування із вільними руками
  • Прослуховування музики
  • Гучного оточення

Jabra Speak 510 For PC

Jabra Speak 510 - персональний і в той же час професійний спікерфон з двома варіантами підключення: по USB і Bluetooth. Незалежно від того, чи використовуєте ви для роботи планшет, смартфон або ПК, NFC прискорює підключення по Bluetooth для організації конференц-зв'язку саме в той момент, коли він потрібен. 3,5 мм роз'єм для підключення гарнітури дозволяє перетворити конференц-зв'язок в приватну бесіду. Всеспрямований мікрофон робить спікерфон ідеальним рішенням для спільної роботи (максимум) 4 учасників в одному приміщенні, а робота від акумулятора протягом 15 годин дозволить досягти оптимальних результатів такої співпраці.

Jabra Speak 410 - For PC

Шукаєте недорогий спосіб збільшити кількість конференц-залів? Jabra Speak 410 - це спікерфон, що дозволяє перетворити будь-яке приміщення в конференц-зал.

Jabra Supreme UC

Ідеальний помічник для здійснення мобільних і UC викликів

Дозвольте нам допомогти вам вибрати найбільш відповідну гарнітуру для мобільного співробітника

Зверніться до відділу продажу для отримання інформації про даний продукт

Заповніть форму, і наш представник незабаром зв'яжеться з вами.

Скільки акустичних систем ви плануєте придбати?

Ваша платформа

Додаткова інформація