Програма по боротьбі із фальсифікацією

Jabra реалізує програму по боротьбі з фальсифікацією, спрямовану проти виробників, імпортерів і дистриб'юторів підроблених продуктів Jabra.

Jabra відзначає дуже високий рівень поширення підроблених продуктів Jabra на багатьох територіях і ринках, в зв'язку з чим була запущена програма по боротьбі з фальсифікацією, спрямована проти виробників, імпортерів і дистриб'юторів підроблених продуктів Jabra. Найбільш часто підробленими продуктами є відзначені нагородами моделі гарнітур Jabra, такі як Jabra Stone, Jabra BT3030, Jabra EasyGo і багато інших.

Програма проводиться в рамках зусиль, спрямованих на підтримку статусу компанії Jabra в якості провідного виробника і нашої репутації виробника і постачальника високоякісних бездротових продуктів, а також в рамках захисту наших користувачів від підроблених товарів, які можуть завдати шкоди користувачам. Підроблені продукти, як правило, не проходять офіційну процедуру сертифікації, випускаються з порушенням стандартів реєстрації торгової марки, а їх робочі характеристики і компоненти часто відрізняються поганою якістю. Вони нерідко потенційно небезпечні і можуть завдати шкоди здоров'ю користувача. Підроблені продукти часто не забезпечують такий самий рівень операційної сумісності та технічної підтримки, як фірмові продукти Jabra, що призводить до частіших повернень і незадоволеності споживачів.

Незаконний оборот (виробництво, розповсюдження, продаж, транспортування, імпорт і експорт) підроблених товарів, їх маркування і упаковка є кримінальним злочином в більшості країн. У багатьох країнах підробка товарів тягне за собою значні штрафи і тюремне ув'язнення. Законодавством більшості країн передбачається конфіскація і знищення підроблених товарів незалежно від наявності судового рішення, прийнятого в кримінальному порядку, або присудження стягнення збитків в цивільному порядку.

Окрім того, програма компанії Jabra по боротьбі з фальсифікацією включає в себе наступне:

  • Виявлення виробників, імпортерів і дистриб'юторів підроблених товарів.
  • Планування і проведення правових дій, спрямованих проти виробників і дистриб'юторів підроблених продуктів, які можуть включати в себе попередні судові заборони і судові процеси.
  • Планування і проведення рейдів проти виробників і дистриб'юторів підроблених товарів.
  • Робота з митними службами по перехопленню та конфіскації підроблених товарів.

Щоб уникнути ризику покупки підробленого продукту Jabra, вам слід купувати продукти Jabra тільки у авторизованих дистриб'юторів і дилерів Jabra. Купуючи на інтернет-майданчиках за дуже низькими цінами продукти під маркою Jabra, ви часто піддаєтеся великому ризику придбати підроблену продукцію.

Ми б хотіли співпрацювати з вами, нашими користувачами, у виявленні фактів продажу і розповсюдження підроблених товарів. Це посилить ефективність наших заходів впливу і одночасно підвищить задоволеність користувача.

Компанія Jabra просить вас повідомляти про відомі і передбачувані факти підробок за наступною адресою електронної пошти: bdd@jabra-ukraine.com

Зразки підроблених товарів слід передати в ваш місцевий магазин Jabra.

Ми цінуємо вашу підтримку у припиненні діяльності фальсифікаторів, щоб обмежити шкоду, яку вони можуть нанести нашим користувачам і індустрії.