Соціальна відповідальність бізнесу та питання навколишнього середовища

Як виробник гарнітур і аудіопристроїв ми розуміємо роль, яку ми граємо в захисті навколишнього середовища, і то, наскільки важливо бути соціально відповідальним членом глобального співтовариства. Технологічні відходи - причина зростаючого обсягу матеріалів на звалищах в усьому світі, і ми, представники Jabra, дотримуємося принципів зменшення ступеня впливу наших продуктів на навколишнє середовище.
Lifestyle outdoor RF

Чому наші клієнти виявляють обачність

Займаючись бізнесом, ви повинні бути впевнені у виборі соціально відповідальних партнерів. Недостатньо знати, що ваш будинок в порядку, необхідно також бути критичним до постачальників і продавцям, щоб переконатися, що їх практики ведення бізнесу є етичними, соціально відповідальними і відповідають встановленим міжнародним стандартам. Працюючи з Jabra, ви можете бути впевнені, що ми поділяємо вашу прихильність захисту нашої планети і ваше прагнення бути відповідальним членом глобального співтовариства.

Ви можете користуватися продуктами Jabra з повним усвідомленням того, що ми зробили все можливе для створення пристрою, вплив на навколишнє середовище якого мінімальний.

Що ми робимо

Компанія Jabra поширює принцип соціально відповідального бізнесу на багато областей, включаючи наші зобов'язання по дотриманню техніки безпеки і охорони праці, відповідності національним і міжнародним вимогам до малого споживання енергії та використання безпечних матеріалів, а також наші безперервні зусилля, спрямовані на зниження впливу на навколишнє середовище.

Інновації в основі наших продуктів

Ми пишаємося створенням відзначених нагородами гарнітур, які роблять життя наших користувачів трохи легшим. Поряд з пошуком нових шляхів визволення людей за допомогою технології, ми думаємо також і про те, як підвищити екологічну безпеку наших продуктів.

Ми постійно досліджуємо способи виробництва наших продуктів і намагаємося, щоб більша частина використовуваної сировини була екологічно безпечною. Ми використовуємо екологічно чисті матеріали і обмежуємо обсяг шкідливих речовин в наших пристроях. При розробці ми приділяємо основну увагу зменшенню ваги гарнітур і можливості упакувати якомога більше гарнітур в одну поставку, щоб зменшити кількість палива для транспортування наших продуктів.

Ми вимагаємо від наших постачальників і ділових партнерів дотримання таких же високих стандартів. Ми співпрацюємо з ними, щоб переконатися, що соціально-відповідальні ділові практики застосовуються ними як при веденні комерційної діяльності, так при роботі з персоналом.

Більш детальна інформація про нашу політику соціально відповідального бізнесу представлена на gn.com.