Музика

Пориньте в звук разом з Jabra. Високоякісний звук бездротових навушників і музичних колонок в поєднанні з вивіреним скандинавським дизайном - це те, що підкреслить вашу індивідуальність. Jabrа надихає на рух. Насолоджуйтесь бездротового музикою в будь-якому місці.

 

Jabra Halo Free

Jabra Halo Free - Bluetooth® навушники, що залишаються на своєму місці протягом всього дня, незалежно від того, чим ви займаєтеся.

Jabra Halo Fusion

Jabra Halo Fusion Wireless - бездротова гарнітура Bluetooth®, що відкриває нові горизонти для спілкування по телефону і прослуховування музики в одному простому у використанні і зручному для носіння вирішенні.

Jabra Move Wireless

Чистий скандинавський дизайн поєднується з чітким цифровим звуком. Максимальний комфорт завдяки виключно легкому, дуже м'якому і зручному наголов'ю. Виберіть один з трьох сучасних кольорів: Cayenne (червоний), Cobalt (синій) і Coal (чорний).

Jabra Rox Wireless

Чудове звучання музики з багатим, повним спектром Dolby®. Бездротова гарнітура Jabra Rox Wireless виконана з міцної сталі, відмінно сидить і призначена для музичних гуру.

Jabra Vega

Поліпшіть звучання своїх музичних композицій, використовуючи високоякісні колонки

Зверніться до відділу продажу для отримання інформації про даний продукт

Заповніть форму, і наш представник незабаром зв'яжеться з вами.

Скільки акустичних систем ви плануєте придбати?

Ваша платформа

Додаткова інформація