Bluetooth

Насолоджуйтеся повною свободою від дротів з нашим асортиментом гарнітур Bluetooth. Чіткі і зрозумілі розмови в дорозі. Наші гарнітури міцні і призначені для комфортного носіння протягом всього дня. Виберіть свій варіант носіння з безлічі варіантів.

Jabra Halo Free

Jabra Halo Free - Bluetooth® навушники, що залишаються на своєму місці протягом всього дня, незалежно від того, чим ви займаєтесь.

Jabra Halo Smart

Jabra Halo Smart - винятково зручні Bluetooth® навушники. Такі, що вам не захочеться їх знімати.

Jabra Eclipse

Jabra Eclipse дає вам можливість відчути, ніби-то ви можете перебувати в двох місцях одночасно. Плавні лінії, елегантний дизайн і неймовірно природне звучання створюють враження, що ви перебуваєте поруч із співрозмовником, так що вам більше не доведеться відкладати розмову на потім. Пора почути по-справжньому природне звучання, обумовлене самою конструкцією.

Jabra Steel

Jabra Steel - це наднадійна гарнітура для справжніх професіоналів своєї справи. За допомогою Jabra Steel ви будете залишатися на зв'язку в будь-якій ситуації: на об'єкті по коліно в багнюці або у відкритих всім вітрам лісах.

Jabra Halo Fusion

Jabra Halo Fusion Wireless - бездротова гарнітура Bluetooth®, що відкриває нові горизонти для спілкування по телефону і для прослуховування музики в одному простому у використанні і зручному для носіння рішенні.

Jabra Mini

Проста у використанні моногарнітура Bluetooth, призначена для носіння протягом всього дня. Насолоджуйтесь чітким і якісним звучанням мовлення. Інтелектуальний режим енергозбереження Smart Power Nap дозволяє заощадити заряд акумулятора. Підберіть гелеві вкладиші EarGels ™ необхідного розміру для досягнення оптимального комфорту при носінні.

Jabra Motion

Bluetooth моногарнітура з захистом від шумів і високоякісним звучанням. Використовуйте її в офісі і за його межами. Зручність носіння протягом всього дня.

Jabra Stealth

Jabra Stealth - дебют нового покоління гарнітур Bluetooth®. Гарнітура значно менше, легше, малопомітна, пропонує більший комфорт і більш тривалий час в режимі розмови.

Jabra Style

Позбавлена надмірностей гарнітура, що дарує бездротову свободу і відмінно вписується в персональний стиль користувача.

Jabra Storm

Моногарнітура Bluetooth нового покоління, здатна працювати 9 годин в режимі розмови. Усуває шум вітру, щоб ви могли спілкуватися без перешкод навіть в гамірних умовах і в вітряну погоду. Просте підключення до смартфонів з NFC простим дотиком. Тонкий дизайн і зручність носіння протягом всього дня.

Jabra BT2047

Jabra BT2047 - проста у використанні Bluetooth®-гарнітура для мобільних пристроїв.

Jabra Supreme UC

Ідеальний помічник для здійснення мобільних і UC викликів

Зверніться до відділу продажу для отримання інформації про даний продукт

Заповніть форму, і наш представник незабаром зв'яжеться з вами.

Скільки акустичних систем ви плануєте придбати?

Ваша платформа

Додаткова інформація