Максимально ефективне використання Cisco
за допомогою гарнітур Jabra

Jabra пропонує повністю інтегроване керування викликами при використанні Cisco Jabber for Android 11.5 і Cisco Jabber for iPhone/iPad 11.5 з усією серією пристроїв Jabra Motion (Jabra Motion, Motion Office UC і Motion UC +)

Вам потрібна гарнітура
для використання з Cisco?

У Jabra є відмінне рішення.

Показати більше

Jabra пропонує засоби керування викликами при використанні Cisco Jabber for Android 11.5 і пізніших версій і Cisco Jabber for iPhone and iPad 11.5 і пізніших версій - новий крок в триваючій інтеграції аудіопристроїв Jabra з рішеннями Cisco.

З появою Cisco Jabber for Android 11.5 і пізніших версій, Cisco Jabber for iPhone and iPad 11.5 і пізніших версій компанія Jabra продовжує дотримуватися політики інновацій і рада першою повідомити про появу інтегрованого управління викликами в гарнітурах серії Jabra Motion.

Тепер користувач може відповідати на дзвінки, завершувати розмову і регулювати гучність прямо на гарнітурі Jabra Motion. Таким чином, для бізнесу не тільки спрощується вибір пристроїв зв'язку, але і підвищується зручність використання і продуктивність роботи кінцевих користувачів.

Раніше Jabra вперше запропонувала інтегроване управління викликами при використанні Cisco Jabber 9.6 (Windows).

Повністю інтегроване управління викликами Jabra при використанні Cisco Jabber for Android 11.5 і пізніших версій, Cisco Jabber for iPhone and iPad 11.5 і пізніших версій з гарнітурами серії Jabra Motion є продовженням об'єднання аудіопристроїв Jabra з рішеннями Cisco, що дозволяє компаніям без вагань вибрати інфраструктуру зв'язку та одночасно підвищити продуктивність роботи співробітників.

Примітки до випуску

Cisco Jabber for Android 11.5.xCisco Jabber for iPhone and iPad 11.5.x

Cisco Jabber (MAC) версії 11.7

Компанія Jabra продовжує дотримуватися політики інновацій і рада першою повідомити про появу інтегрованого управління викликами Cisco Jabber (MAC) з виходом версії 11.7. Це ще один крок в триваючої інтеграції аудіопристроїв Jabra з рішеннями Cisco.

 • Драйвери Jabra включені в Cisco Jabber (MAC)
 • Jabra забезпечує управління викликами, пропонуючи такі функції, доступні безпосередньо з гарнітури:
  • Відповідь/завершення виклику
  • Регулювання гучності
  • Вимкнення/ввімкнення звуку з гарнітури

Всі USB-гарнітури Jabra інтегровані з Cisco Jabber (MAC) версії 11.7, що включає в себе Link 360

Аксесуари CiscoОтримати безкоштовну пробну версію

Серія Jabra Motion включає

Jabra Motion

Jabra Motion UC

Jabra Гарнітура Jabra Motion UC З Комплектом Для Зберігання І Зарядки

Jabra Motion Office

Просто як 1-2-3
Всі переваги в двох словах:

Елементи керування Bluetooth в гарнітурі Jabra Motion - Bluetooth-гарнітури Jabra Motion з прошивкою версії 3.72 або більш пізньої підтримує управління викликами Cisco Jabber.

Наприклад, якщо ви перевели на утримання один виклик Cisco Jabber і розмовляєте з другим позвонившим абонентом Cisco Jabber. Після завершення другого виклику ви можете повернутися до першого дзвінка, натиснувши на кнопку Основна функція (Main Function) на пристрої Bluetooth. Ця функція підтримується лише в Bluetooth-гарнітурах Jabra Motion і вимагає наявності прошивки версії 3.72 або більш пізньої.

Докладніші відомості про процес необхідний для забезпечення підтримки керування викликами в Jabra Motion:

 • ANDROID та iOS:
  • Переконайтеся в тому, що встановлена прошивка Bluetooth-гарнітури Jabra версії 3.72 або більш пізньої. Якщо ні, то виконайте оновлення за допомогою Jabra Direct.
 • ANDROID:
  • Встановіть додаток Jabra Service з Google Play Store на Android-пристрій.
  • Підключіть Bluetooth-гарнітуру Jabra до Android-пристрою.
 • iOS:
  • Підключіть Bluetooth-гарнітуру до iPhone через Bluetooth.

Потрібно оновити прошивку?

Порядок завантаження прошивки версії 3.72 Bluetooth-гарнітури Jabra:

 • Відкрийте сайт Технічної підтримки Jabra
 • Виконайте пошук Jabra Motion.
 • Натисніть піктограму ЗАВАНТАЖЕННЯ (DOWNLOADS).
 • В ОБЛАСТІ ЗАВАНТАЖЕННЯ (DOWNLOAD AREA) перейдіть в розділ WINDOWS, виберіть Мова (Language) або Регіон (Region) і натисніть Завантажити (Download).

В якості пріоритетного розробника рішень (Preferred Solution Developer) Jabra безперервно працює з компанією Cisco для надання нових рішень, які пропонують кінцевим користувачам всі переваги Уніфікованих комунікацій (Unified Communications).