JABRA CONNECT

Jabra Connect дозволяє керувати викликами на всіх пристроях, підключених до гарнітури.

Завантаження додатку

Android - сумісно з наступними продуктами Jabra: Jabra Stealth UC, Jabra Extreme2, Jabra Motion, Jabra Motion UC, Jabra Stone3, Jabra Supreme, Jabra Supreme UC

iOS - сумісно з наступними продуктами Jabra: Jabra Stealth UC, Jabra Motion, Jabra Motion UC, Jabra Supreme, Jabra Supreme UC

Мастер спряження

Допомагає створити пару гарнітури зі смартфоном, ПК або планшетом.

 

Керування викликами

Регулювання гучності розмови, переклад одного або декількох викликів в режим утримання, напрявлення вхідних викликів з певного пристрою на голосову пошту.

Регулювання звуку

Дозволяє виконати оптимальні настройки звуку для вашої гарнітури. Виберіть одну з трьох установок: офіс, вулиця або машина. Також можна відрегулювати рівень активного шумопридушення в гарнітури.

 

Індикатор заряду акумулятора

Дозволяє перевіряти рівень заряду акумулятора гарнітури і виводити на екран смартфона повідомлення, коли необхідно його зарядити.

Знайти мій пристрій Jabra

Втрачену гарнітуру простіше знайти, визначивши по карті місце, де вона використовувалася востаннє. Якщо гарнітура все ще підключена до телефону, можна включити її звуковий сигнал, щоб визначити місце розташування на слух.

 

Звукові нотатки

Свої нотатки можна записати, надиктував їх. Їх можна зберегти прямо в додатку або поділитися з друзями за допомогою електронної пошти або інших додатків, які можуть приймати файли.

Зверніться до відділу продажу для отримання детальної інформації про продукт

Заповніть форму, і наш представник незабаром зв'яжеться з вами.

Скільки акустичних систем ви плануєте придбати?

Ваша платформа

Додаткова інформація