Jabra Assist

Jabra Assist - простий у використанні додаток для смартфона, що дозволяє ще ефективніше використовувати ваш продукт. Зараз він доповнений ще кількома корисними функціями.

Короткий огляд функціональних особливостей

Налаштування натискань

Ця функція дозволяє вам налаштувати, як вам буде зручніше користуватися пристроєм. Ви можете ввімкнути або ввимкнути мобільний голосовий помічник (Google Now), дотик для вимкнення звуку, дотик для відповіді на дзвінок або завершення розмови.

*Тільки для гарнітур Jabra Eclipse

Звук вхідного виклику

Виходячи зі своїх повсякденних потреб, ви можете вибрати одну з трьох установок звуку для вхідних дзвінків.

*Тільки для гарнітур Jabra Eclipse

Відповідальне керування автомобіля

При підключенні до Jabra Freeway, Jabra Drive, Jabra Tour або Jabra Streamer ваш смартфон перейде в безпечний режим. На вхідні повідомлення буде автоматично направлятися відповідь про те, що ви зараз за кермом і відповісте пізніше.

*Доступно тільки в пристроях з Android

Вибір мови

Jabra Eclipse підтримує 10 мов, і бажану мову можна вибрати за допомогою програми

*Тільки для гарнітур Jabra Eclipse

Керівництво по встановленню і керівництво користувача

Тепер у вас є доступ до простого анімованими покрокового керівництва, яке допоможе створити пару. Рекомендації по настройці також дозволять вам максимально ефективно використовувати пристрій. Доступ до керівництва користувача вашого пристрою може здійснюватися з програми Jabra Assist.

Читання тексту повідомлення

Слухайте повідомлення Facebook Messenger, WhatsApp і вхідні текстові повідомлення, не займаючи руки.

*Доступно тільки в Android

Індикатор заряду акумулятора

Простий і наочний покажчик дозволяє стежити за часом, що залишився для розмови. Додаток повідомляє вам, коли рівень заряду акумулятора в пристрої Jabra виявляється нижче 10%.

*Функції доступні на всіх гарнітурах і телефонах Android, а також деяких телефонах iOS

Бездротові оновлення

За допомогою програми можна знаходити оновлення програмного забезпечення і пристрої і встановлювати їх. Немає необхідності в підключенні до комп'ютера!

*Тільки для гарнітур Jabra Eclipse

Знайти мій пристрій Jabra/автомобіль

Ваша гарнітура не загубиться, і ви не забудете, де припаркували машину. При кожному використанні гарнітури її положення відзначається геотегами. Це означає, що якщо вона загубиться, ви зможете знайти її по карті на екрані смартфона. Для полегшення пошуків можна включити функцію подачі гарнітурою звукового сигналу.

Пошук підтримки

Короткі керівництва, відеоінструкції, завантаження прошивки і багато іншого.