Серія Jabra Engage

Серія Jabra Engage

Втілення технічного генія в професійних бездротових гарнітурах, що пропонують максимум можливостей.*

Серія гарнітур для підвищення задоволеності клієнтів.

  • Кращий в галузі діапазон бездротового зв'язку і щільність мережі.
  • Досконалий мікрофон з функцією шумопоглинання, що забезпечує кристально чисте звучання мови.
  • Робота в режимі розмови протягом всього дня і вбудований індикатор зайнятості.
  • Вибір варіантів носіння, що придатні для різних умов роботи.

Jabra Engage 75 Stereo & Mono

Бездротова гарнітура DECT з діапазоном зв'язку 150 м, до 13 годин роботи від акумулятора і вбудованим індикатором зайнятості Busylight. Можливість підключення до 5 пристроїв. Відповідність вимогам відкритого офісу Open Office Skype for Business.

Показати більше

Jabra Engage 75 Convertible

Бездротова гарнітура DECT з діапазоном зв'язку 100 м, до 9 годин роботи від акумулятора і вбудованим індикатором зайнятості. Можливість підключення до 5 пристроїв і 3 варіанти носіння. Маса всього 18 г і сертифікація для використання з Skype for Business.

Показати більше

Jabra Engage 65 Stereo & Mono

Бездротова гарнітура DECT з діапазоном зв'язку 150 м, до 13 годин роботи від акумулятора і вбудованим індикатором зайнятості. Можливість підключення до 2 пристроїв. Відповідність вимогам відкритого офісу Open Office Skype for Business.

Показати більше

Jabra Engage 65 Convertible

Бездротова гарнітура DECT з діапазоном зв'язку 100 м, до 9 годин роботи від акумулятора і вбудованим індикатором зайнятості. Можливість підключення до 2 пристроїв. Маса всього 18 г і сертифікація для використання з Skype for Business.

Показати більше

Порівняння моделей

Скористайтеся спадним меню, щоб порівняти моделі Engage.

Jabra Engage 75 Stereo & Mono Показати Більше﹥ Jabra Engage 75 Convertible Показати Більше﹥ Jabra Engage 65 Stereo & Mono Показати Більше﹥ Jabra Engage 65 Convertible Показати Більше﹥   Jabra Engage 75 Stereo & Mono Показати Більше﹥ Jabra Engage 75 Convertible Показати Більше﹥ Jabra Engage 65 Stereo & Mono Показати Більше﹥ Jabra Engage 65 Convertible Показати Більше﹥
13 годин 9 годин 13 годин 9 годин Час роботи від акумулятора 13 годин 9 годин 13 годин 9 годин
150 м 100 м 150 м 100 м Діапазон бездротового зв'язку 150 м 100 м 150 м 100 м
5 пристроїв 5 пристроїв 2 пристроїв 2 пристроїв Кількість прістроїв, до яких можливе підключення (до) 5 пристроїв 5 пристроїв 2 пристроїв 2 пристроїв
Поверх вуха, стерео і моно Вибір: навушне, шийне кріплення або наголів'я Поверх вуха, стерео і моно Вибір: навушне, шийне кріплення або наголів'я Спосіб носіння Поверх вуха, стерео і моно Вибір: навушне, шийне кріплення або наголів'я Поверх вуха, стерео і моно Вибір: навушне, шийне кріплення або наголів'я

Звернутися до відділу продажу

Наша група фахівців з продуктів може допомогти вам знайти найкраще рішення для своєї компанії. Швидке складання цінової пропозиції і рекомендацій для конкретних умов використання. Заповніть форму, і представник Jabra зв'яжеться з вами.

Подайте заявку на безкоштовне пробне використання

Якщо ви плануєте розгорнути у своїй компанії більше 50 одиниць, можна дізнатися у відділі продажу, чи зможете ви безкоштовно отримати обладнання для пробного використання.

Потрібна технічна підтримка?

Для отримання технічної підтримки та відповідей на пов'язані з гарантією питання зверніться до нашої Групи підтримки бизнесу.
Підтримка для бізнесу доступна з понеділка по п'ятницю з 8:00 до 20:00 за стандартним східним часом (EST).

* Відноситься до варіантів Stereo і Mono Jabra Engage 75/65. 19 лютого 2018 р Див. факти на сайті Jabra.com/commercial-claims